Hipolit Euzebiusz Wawrzyniec Rogaliński – | | |
Atanazja (Anastazja) Rogalińska 1759–1835 Jakub Antoni Bronikowski –1806 | | |
Konstancja Denhoff 1716–1791 | | |
Augustyn Rogaliński –1776 | | |
Zefiryn Antoni Jan Nepomucen Rogaliński 1757–1803 Józefa Gertruda Katarzyna Sczaniecka 1745–1806 | | |
| | Maria Magdalena Rogalińska 1791– Wawrzyniec Łaszczyński 1789–1864 | | |
| | | | |
| | Konstanty Rogaliński 1701–1768 Joanna Zakrzewska 1724–1798 | | |
| | Kazimierz z Dzwonowa Rogaliński –1707 Jadwiga Tworzyańska –1693 Teresa Marszewska 1681–1757 | | |
Apolinara z Werbna Rydzyńska –1722 Dadźbóg (Teodor Dadźbóg) z Lubieńca Niemojewski –1725 | | |
| | Jadwiga z Dzwonowa Rogalińska –1700 Karol Gabriel z Wierzbna Rydzyński 1653–1708 | | |
| | Władysław Rogaliński –1677 | | | | Dorota z Rudnik Biskupska – | | | | Jadwiga Rozdrażewska –1612 | | | | | | | | | | Stanisław „Senior” Siedlecki –1584 | | |
|
|
| | | Kasper z Nowego Miasta Rozdrażewski –1610 Zofia z Łukowa Zbyszewska – Małgorzata z Lubieńca Niemojewska –1625 | | | | | Sebastian Zbyszewski –1578 Anna z Chodzieży Potulicka –1575 | | |
| | | Jan z Lubieńca Niemojewski 1531–1619 Katarzyna Kostka 1538–1604 | | |
|
|
| | | Krzysztof z Rusiborza Cielecki –1627 Zofia z Boguszyna Słupska – Katarzyna z Jastrzębnik Jastrzębska – | | | | Małgorzata Galewska –1593 | | |
| | | Róża Rozalia Starczynowska –1570 | | |
|
|
|
|
| | | Piotr z Rudnik Biskupski –1639 Marianna z Sienna Sienieńska – | | | | Jan z Zadąbrowia i Rudnik Biskupski –1622 Jadwiga z Łaska Russocka –1638 | | | | Piotr z Zadąbrowia Biskupski –1582 Anna z Iwanowic Koźmińska –1586 | | |
| | | Mikołaj z Łaska Russocki –1577 | | |
|
|
|
|
|
|
| | | | | | | Andrzej z Zwonowa Rogaliński –1597 | | | | Katarzyna Sokolnicka v. Zwonowska –1571 | | | | | Piotr z Przesieki Przesiecki –1518 | | |
|
|
| | | Mikołaj „z Małego Marcinkowa” Baranowski –1579 | | |
| | | Anna Głażewska v. Słomowska –1566 | | | | | Andrzej ze Słomowa Głażewski –1513 Małgorzata ze Słomowska Gwiazdowska –1542 | | |
|
|
|
|
|
|
|
|