Stanisław z Konar Górski –1546 | | |
| | Katarzyna Cerekwicka –1596 | | |
| | Barbara z Goraju Breza 1601–1661 | | |
Andrzej Bniński 1602–1625 | | |
| | | | |
Zofia Izabella Domaniewska –1660 | | |
| | Wojciech Bniński 1617–1685 Teresa Ścibor Chełmska –1689 | | |
| | Katarzyna Domiechowska –1629 | | |
Andrzej Jemiołkowski –1598 | | |
| | Elżbieta z Góry Konarska –1585 Ambroży z Gałązek Cerekwicki –1560 | | |
| | Elżbieta z Góry Dobczyńska –1644 Adam Franciszek Dobrzycki –1664 | | |
| | | | |
| | Piotr Gałczyński 1613–1636 Dorota z Węgierek Dorpowska –1683 | | |
| | | | |
| | | | |
| | Piotr z Góry Konarski –1566 Elżbieta „Kiełbasa” Gosławska – | | |
Wojciech z Humnisk Humnicki – | | |
Władysław Stadnicki –1626 | | |
Stanisław „Diabełek” Stadnicki – | | |
Felicjanna Felicja Stadnicka – Piotr z Cieciszewa Cieciszowski – | | |
| | Stanisław Diabeł Stadnicki –1610 Anna z Ziemieczyc Ziemiecka – | | |
Andrzej Piotr Stadnicki –1608 | | |
Aleksander ze Żmigrodu Stadnicki –1640 | | |
| | Barbara Drohojowska –1580 | | |
Jan Jerzy Stadnicki –1619 | | |
Michał Zebrzydowski –1667 | | |
| | Magdalena Małgorzata Białobrzeska – | | |
| | Stanisław Mateusz Stadnicki – | | |
Stanisław Zborowski –1618 | | |
Marianna (Maryna) Zborowska – Stanisław Stefan Świętopełk Bolestraszycki – | | |
Hieronim (Gabriel) Zborowski –1639 | | |
| | | | |
| | | | |
Marcin Zborowski 1545–1575 | | |
| | Urszula z Nowego Miasta Rozdrażewska v. Wrzesieńska –1567 | | |
| | Jan Borek Gostyński –1562 Zygmunt z Milcza Korzbok Łącki 1540–1597 | | |
Konstancja z Rytwian Zborowska – | | |
Adam Aleksander Zborowski – | | |
Aleksander Koryciński –1664 | | |
| | Aleksander Zborowski –1637 | | |
| | | | |
| | Piotr z Rytwian Zborowski –1581 | | |
| | Anna Eufrozyna Chodkiewicz 1600–1631 Prokop Sieniawski 1602–1626 | | |
| | Aleksander Chodkiewicz 1560–1626 | | |
| | Katarzyna Mohyła 1590–1618 | | |
| | Karol Samuel Korecki –1633 | | |
| | Marcebella Anna Korecka –1648 Jan Wojciech Rakowski –1639 | | |
Lewinia v. Leonilla Korecka –1641 Jan Olbrycht na Klecku I Nieświeżu Radziwiłł 1591–1626 | | |
| | Mikołaj Jerzy Czartoryski –1662 | | |
| | | | |
Hieronim Chodkiewicz 1598–1613 | | |
Anna Scholastyka Chodkiewicz 1604–1625 Jan Stanisław Sapieha 1589–1635 | | |
| | Jan Karol Chodkiewicz 1561–1621 Anna Alojza Ostrogska 1600–1654 | | |
| | Jan Hieronim Chodkiewicz 1537–1579 | | |
Krzysztof z Ostroroga Lwowski –1571 | | |
| | Marcin z Ostroroga Lwowski –1590 Gertruda (Gierusza) Opalińska 1569–1602 | | |
Piotr z Ostroroga Lwowski –1571 | | |
Elżbieta z Lezenic Gostomska 1574–1624 | | |
| | Hieronim z Leżenic Gostomski –1609 | | |
| | Anna z Ostroroga Lwowska –1584 | | |
| | Andrzej Leszczyński 1553–1606 | | |
| | Anna (Elżbieta) z Bnina Opalińska –1629 Zygmunt Grudziński 1572–1653 | | |
| | Jan z Bnina Opaliński 1581–1637 Urszula Potulicka 1594–1657 | | |
| | Piotr z Bnina Opaliński 1586–1624 Zofia z Stemberga Kostka 1591–1639 | | |
| | Katarzyna Barbara z Ostroroga Lwowska –1604 | | |
| | Wojciech z Ostroroga Lwowski –1559 | | |
Maksymilian Ossoliński 1588–1655 | | |
| | Krzysztof Ossoliński 1587–1645 Zofia z Wojsławic Cikowska – Zofia Korwin Krasińska –1642 | | |
| | Jerzy Ossoliński 1595–1650 | | |
| | Jan Zbigniew Ossoliński 1555–1623 Katarzyna z Lisowa Kosińska –1607 | | |
| | Katarzyna Zborowska –1587 Hieronim Ossoliński –1576 | | |
Piotr z Lachowic Sieniuta 1616–1648 Jadwiga Wiktoria z Kaliszan Wilam –1668 | | |
| | Jerzy Radziwiłł 1578–1613 Abraham z Lachowic Sieniuta – | | |
Katarzyna Opalińska 1593–1594 | | |
| | Elżbieta Opalińska 1595–1638 | | |
| | Katarzyna Opalińska 1596–1625 | | |
| | Andrzej Opaliński 1599–1625 Anna z Brudzewa Mielżyńska –1632 | | |
Zofia Opalińska 1600–1617 | | |
| | Piotr Jan z Bnina Opaliński 1600–1665 Katarzyna Leszczyńska 1604–1664 | | |
Władysław Czarnkowski 1603–1623 | | |
| | Jadwiga Marianna Czarnkowska 1600–1651 Paweł Jan Działyński 1588–1643 | | |
Anna z Czarnkowa Czarnkowska –1629 Stanisław Przyjemski 1594–1641 | | |
| | Anna Elżbieta z Rytwian Zborowska –1615 Piotr z Bnina Opaliński 1566–1600 Adam Sędziwój Czarnkowski 1565–1628 | | |
| | | | |
Marcin Derslaw Zborowski –1613 | | |
Spytek (Piotr) Zborowski –1608 | | |
Marcin Dziersław z Rytwian Zborowski –1613 | | |
Jan Aleksander Tarło –1680 | | |
| | Andrzej Zborowski 1583–1630 | | |
Stefan Świętopełk Bolestraszycki – Wojciech Grocholski (Grochowski?) – | | |
Krzysztof Tuczyński 1565–1649 | | |
| | | | |
Marcin Amor Tarnowski –1596 | | |
Aleksander Gratus Tarnowski – | | |
Teresa Anna Brzechwa –1684 | | |
Eufrozyna Eulalia Tarnowska –1645 Jerzy Wiśniowiecki 1603–1641 | | |
| | Jan Gratus Tarnowski 1564–1626 | | |
| | Elżbieta (Halszka) Zborowska –1601 | | |
Krzysztof Zborowski –1593 | | |
| | Anna z Góry Konarska 1499–1565 Marcin Zborowski 1495–1565 | | |
| | Zofia z Góry Lanckorońska – Stanisław z Góry Konarski –1519 | | | | Stanisław „Marszalkowicz” z Brzezia Lanckoroński –1489 Anna z Kurozwęk 1450–1491 | | | | Mikołaj „Marszałkowicz” z Brzezia –1462 | | | | Zbigniew z Brzezia Włodzisławia i Lanckorony –1425 Anna z Zakrzowca Tęczyńska –1445 | | | | Przedbor z Brzezia i Włodzisławia –1387 | | |
| |
|
|
|
| | | Krzesław „Półtorabek” z Grzybowa i Kurozwęk 1404–1459 Ewa Czarna z Goszyc –1467 | | | | Dobiesław z Grzybowa, Kurozwęk, Szańca i Zalesia –1434 | | | | Krzesław z Chodowa, Michałowa i Kurozwęk 1342– Małgorzata z Melsztyna (Grzybowa?) –1406 | | |
|
|
| | | Abraham „Czarny” z Goszyc –1444 |
|
|
|
|
| | | Przybysław (Przybek) z Dupna Konarski –1476 | | | | | | | | Przybak z Dupina, Konar i Szymanek –1410 | | |
|
|
|
|
|
|