| | Mikołaj ze Skępego Kościelecki –1535 | | |
| | Jan ze Skempnego Kościelecki –1498 Katarzyna ze Sprowy i Żyrawicy Odrowąż –1497 | | |
Mikołaj Kościelecki –1518 | | |
| | Mikołaj Kościelecki –1507 Katarzyna Szamotulska –1505 | | |
| | Stanisław Kościelecki –1527 | | |
Wincenty (Wacław) Kościelecki –1526 | | |
| | Wincenty ze Skempego v. z Bobrownik Kościelecki –1478 Barbara Gołaniecka v. Gołanicka –1501 | | |
Barbara z Chocienia Kościelecka – | | |
| | Mikołaj Kościelecki –1478 | | |
| | Wiktoryn z Gosłubia (Oporowa) Sempelborski –1538 | | |
| | Mikołaj Kościelecki –1513 Anna Błochotnicka v. Oleśnicka – | | |
| | Beata Kościelecka 1515–1576 Eliasz (Ilia) Ostrogski 1510–1539 Olbracht (Wojciech) Łaski 1536–1605 | | |
| | Andrzej Kościelecki –1515 Katarzyna Ochstat Telnicz –1528 | | |
| | Marcin Baranowski v. Dobczyński –1536 | | |
| | Apolonia Baranowska –1537 Bogusz Bogusław Pierzchliński –1545 | | |
| | Dorota Kroczyńska v. Kolnicka –1531 Świebor Kolnicki v. Kroczyński –1529 | | |
| | Dobrochna Kościelecka –1520 | | |
| | Jan (Janusz) Kościelecki –1545 Katarzyna Pampowska 1496–1534 Katarzyna ze Słup Kcyńska –1546 | | |
| | Barbara Kościelecka 1510– Feliks z Sokołowa Śrzeński v. Szreński 1502–1554 | | |
| | Stanisław Kościelecki –1534 | | |
| | | | |
| | Janusz (Jan) z Kościelca –1424 | | |
Jan z (Kuczborka) Kutna – | | |
| | Urszula z Kutna Potocka –1547 Wacław (Władysław) Ostroróg –1527 | | |
| | Przedbor Koniecpolski –1475 | | |
Anna z Dembowej Góry Dembowska – | | |
| | | | |
Mikołaj Kiełbasa Markowski –1526 | | |
| | Katarzyna Szamotulska –1530 | | |
| | Jan Jarand z Brudzewa –1532 | | |
Stanisław Myszkowski 1492–1543 | | |
| | Barbara (Petronela) z Kutna Kucińska –1507 Mikołaj z Kórnika Górka –1494 Piotr z Przeciszowa i Mirowa Myszkowski 1450–1505 | | |
| | Stanisław z Kutna Kuciński –1542 | | |
| | | | |
| | Mikołaj z Russocic Russocki –1548 | | |
| | Franciszek Russocki –1567 | | |
| | Jan „Koziołek” Gorecki –1556 | | |
| | Jan „Oszga” „Groszek” Cielecki –1558 | | |
| | Ozjasz z Grabienic Grabiński –1532 Stanisław z Łyskowic Rudnicki – | | |
| | Małgorzata z Kutna Kucińska –1522 Jan „Świema” Russocki –1506 | | |
| | Andrzej z Kutna Kuciński –1504 | | |
| | | | |
Katarzyna Działyńska –1503 Jakub z Glinek Glinka –1507 | | |
| | Feliks z Sokołowa Śrzeński v. Szreński 1502–1554 Barbara Kościelecka 1510– | | |
| | Zofia Śrzeńska vel Szreńska – | | |
| | Małgorzata Działyńska 1482–1549 Stanisław z Sokołowa Śrzeński vel Szreński –1510 | | |
| | Ewa Elżbieta Wilkanowska –1556 | | |
| | Eufrozyna Działyńska –1555 Mikołaj Radziejowski –1567 | | |
| | Jan von Damerau Dąbrowski –1594 | | |
Katarzyna Działyńska 1510– | | |
| | Katarzyna Chocieńska (Chocimska) –1545 | | |
| | Rafał Działyński 1510–1572 Katarzyna Górka 1530–1570 | | |
| | Paweł Działyński 1510–1583 Krystyna Kostka 1530–1567 | | |
| | Anna z Wrzący Sokołowska – Fiedora Bohuszówna Bohowityn –1576 | | |
| | Mikołaj Działyński 1482–1545 Magdalena ze Studziennej Wody i z Białej Fogler –1534 | | |
| | Jadwiga (Anna) Działyńska – Andrzej Iłowski 1527–1582 | | |
Łukasz de Allen 1467–1532 | | |
| | Febronia Danaborska –1502 | | |
Wincenty z Woli Działyński v. Żelski –1567 | | |
Sędziwój Działyński v. Żelski –1566 | | |
| | Jan Działyński v. Wolski 1489–1527 | | |
| | Piotr z Woli Działyński –1494 | | |
| | Piotr z Działynia i Kutna –1441 | | |
| | | | | | Andrzej z Radzikowa i Kutna –1395 | | | | Piotr „Ogon” z Kościelca – | | | | Ogon „Cauda” z Kościelca 1240–1290 | | |
|
|
|
|
|
|